هشدار
با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند. همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود . بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

افزایش تضمینی ممبر تلگرام

>>افزایش تضمینی ممبر تلگرام

افزایش تضمینی ممبر تلگرام

افزایش تضمینی ممبر تلگرامReviewed by Sunrise on Jun 17Rating: 5.0 افزایش ممبر کانال تلگرام افزایش صد در صد تضمینی ممبر کانال تلگرام

افزایش ۱۰۰% واقعی و تضمینی ممبر ایرانی برای کانال های تلگرامی خود.

 

البته رمز ماندگاری این ممبر ها بسته به سلیغه آنها و جذابیت پست های شما در کانال است. اگر تمایل دارید بازدید پست خاصی را بالا ببرید این کار هم به صورت تضمینی برای شما انجام میدهیم…

اگر مایل هستید که کانال تلگرامی خود را افزایش عضو دهید یا تعداد ویو پست را بالا ببرید، فرم زیر را پر کنید:

 

افزایش ممبر کانال

تعداد ممبر :
آدرس کانال مربوطه :


افزایش ویو پست

تعداد ویو:
آدرس کانال مربوطه :
لینک پست مربوطه درکانال :

توسط |خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۶|موضوعات: دسته‌بندی نشده|برچسب: |0 نظر

ارسال نظر

 
 • هشدارReviewed by Sunrise on Nov 5Rating:

  هشدار
  با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند.

  همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود .

  بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

   .:. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید .:.  

     کانال تلگرام طلوع