هشدار
با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند. همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود . بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

برج اینفینیتی infinity tower

>, گردشگری, هتل و هتلداری>برج اینفینیتی infinity tower

برج اینفینیتی infinity tower

برج اینفینیتی infinity towerReviewed by SAeeD on Jun 24Rating: 5.0برج اینفینیتی infinity towerبرج پیچ‌خورده‌ی دبی رتبه چهارم در میان 10 آسمان‌خراش برتر جهان برج کایان در دبی مارینا رتبه‌ی چهارم را در لیست اِمپوریس به دست آورد. برج کایان در دبی مارینا، قبلاً برج اینفینیتی نامیده می‌شد.

برج اینفینیتیِ دوبی بلندترین برج مسکونی دنیا است که چرخش کمی هم در ظاهر برج دیده می‌شود. ارتفاع بالاترین قسمت برج به ۳۱۰ متر می‌رسد. بسته به این که در کدام طبقه‌ی این برج ۸۰ طبقه هستید، چشم‌ انداز آب‌نما و محیط بیرون برای شما متفاوت است. از نکات جالب برج اینفینیتی این است که هیچ ستونی در نمای داخلی ساختمان دیده نمی‌شود.
برج پیچ‌خورده‌ی دبی رتبه چهارم در میان ۱۰ آسمان‌خراش برتر جهان
برج کایان در دبی مارینا رتبه‌ی چهارم را در لیست اِمپوریس به دست آورد.
برج کایان در دبی مارینا، قبلاً برج اینفینیتی نامیده می‌شد.
برج کایان (Cayan)، بلندترین برج دنیا که دارای یک پیچ‌خوردگی ۹۰ درجه استو در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است،
در میان ۱۰ آسمان‌خراش برتر دنیا قرار گرفته است.
این برج ۸۰ طبقه‌ای ۳۱۰ متری که با هزینه‌ی یک میلیارد درهم ساخته شده است، در دبی مارینا، مرتفع‌ترین بلوک دنیا، واقع است، که در آن سه تا از بلندترین برج‌های مسکونی دنیا قرار دارند. برج کایان که به وسیله‌ی معماران برج خلیفه، اسکیدمور، اووینگز، و مریل، و نیز شرکت خطیب و عَلَمی ساخته شده است، رتبه‌ی چهارم را در لیست ۱۰ برج برتر مرتفع با ارتفاع بیش از ۱۰۰ متر، به دست آورد. امپوریس در بیانیه‌ای گفت: شکل پیچ خورده‌ی این ساختمان، نیروهای باد را که بر روی برج عمل می‌کند، کاهش می‌دهد و باد را به صورتی هدایت می‌کند که نیروهای آن نمی‌توانند خود را سازماندهی کنند. بنا به گفته‌ی رئیس گروه کایان، احمد م. الحاطی در گفتگو با امارات ۲۴|۷ در تاریخ ژوئن ۲۰۱۳، این شرکت سازنده‌ی این برج هیچ برنامه‌ای برای ساخت برج دیگری از این نوع در دنیا ندارد. کارهای ساختمانی برای این برج در سال ۲۰۰۶ آغاز شد و در سال ۲۰۱۳ تکمیل گردید. قبلاً گزارش شد که این برج که در ابتدا برج اینفینیتی نامیده می‌شد، تنها برجی در این امیرنشین است که شرکت سازنده به علت طراحی آن مجبور شده است برای خرید فضای هوایی پول بدهد. دکتر منتصر الراعی، مهندس ارشد شرکت خطیب و علمی، مشاور پروژه‌ی این برج، گفت: «به علت چرخش ساختمان، مقداری از نمای ساختمان معلق است، بدان معنا که مقداری از فضا خارج از پایه‌ی ساختمان است.»

توسط |تیر ۳ام, ۱۳۹۶|موضوعات: کل دسته ها, گردشگری, هتل و هتلداری|برچسب: , , |0 نظر

ارسال نظر

 
 • هشدارReviewed by Sunrise on Nov 5Rating:

  هشدار
  با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند.

  همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود .

  بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

  قابل توجه کلیه مراکز اقامتی کشور که از نرم افزار هتلداری طلوع استفاده میکنند.
  بدینوسیله به اطلاع می رسانیم
  سامانه جدید درخواست شده از سوی اداره محترم اماکن در نرم افزار طلوع طراحی شده است و هیچ نیازی به خریداری سامانه جدید و یا تغییر نرم افزار وجود ندارد.
  و طبق برنامه زمانبندی شده همکاران ما سیستم جدید را برای شما نصب خواهند کرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت طلوع تماس بگیرید.

   .:. راه های ارتباطی با شرکت طلوع .:.  

     کانال تلگرام طلوع