هشدار
با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند. همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود . بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

نرم افزار هتلداری

 • نرم افزار جامع هتلداری-هتل داری

نرم افزار هتلداری

وقت مهمان شما، ارزشمند است!

در سریع‌ترین زمان ممکن، وضعیت اتاق‌ها را مانیتور کنید، آن‌ را تغییر دهید و اتاق را هرچه سریع‌تر برای ورود و خروج آماده کنید.

آماده کردن سریع اتاق و تخصیص آن به مهمان، بعد از یک مسافرت طولانی، اهمیت زیادی دارد. در زمان‌های شلوغی هتل، بستن مینی‌بار اتاق و تغییر وضعیت آن به آماده استفاده به دلیل محدود بودن خانه‌دارها و امکانات کامپیوتری در هر طبقه کار زمان بری است. این زمان طولانی باعث ایجاد نارضایتی هم در مهمان خروجی آن اتاق و هم مهمان ورودی آن می‌شود.

همچنین کنترل ورود و خروج مهمانان به اتاق‌ها، بررسی وضعیت اتاق‌ها و به طور کلی، مانیتور کردن وضعیت مهمانان و اتاق از دیگر وظایف مهم و سخت خانه‌دارها است.

«نرم‌افزار مانیتورینگ اتاق‌ها و خانه‌داری»

شرکت طلوع راه‌حلی برای تمامی مشکلات بالا است. این نرم‌افزار بهترین تجربه‌ کاربری‌ را در میان نرم‌افزارهایی که ما تاحالا آن را توسعه داده‌ایم، دارد. نرم‌افزار فوق با یک طراحی عالی و مناسب برای انواع تبلت‌ها، این امکان را به خانه‌دار و مدیران می‌دهد که در هر لحظه از وضعیت اتاق‌ها اطلاع پیدا کنند و آن‌ها را مدیریت کنند. این ویژگی‌ها را در کنار رضایت‌مندی که در مهمانان بوجود می‌آید، قرار دهید.

ورود با احراز هویت مرکزی و کنترل دسترسی‌ها

قابلیت ورود با کاربران تعریف شده در برنامه طلوع و کنترل دسترسی‌ها از طریق مجوزهای داده شده.

مشاهده وضعیت اتاق‌ها در یک نگاه

با رنگ‌های دلخواه تعریف شده در طلوع. اتاق‌های پر، خالی، تحت سرویس و غیره را از همدیگر براحتی تشخیص دهید. هر رنگ و آیکن نشان دهنده یک وضعیت متفاوت برای اتاق است که در برنامه طلوع توسط مدیر هتل تعریف شده است. همچنین اتاق‌های VIP، دارای پیام و مینی‌بار بسته شده نیز توسط نماد‌هایی به کاربر نمایش داده می‌شود.

 

نمایش اتاق‌ها براساس وضعیت‌های مختلف

با فیلتر کردن اتاق‌ها، خدمات بهتری به مهمانان دهید. می‌توانید اتاق‌ها را براساس وضعیت‌های مختلف و طبقه، آن‌ها را فیلتر کنید تا تمرکز بهتری برروی کار خود داشته باشید. همچنین به کمک بروزرسانی خودکار، کافی‌است شما فیلتر مورد نظر خود را اعمال کنید و از تغییرات با خبر شوید.

تغییر وضعیت اتاق‌ها

تغییر آنی وضعیت اتاق‌ها در برنامه طلوع. خانه‌دارها و یا مدیریت می‌توانند تنها با داشتن یک تبلت و یا گوشی همراه و درحالی که از وضعیت اتاق‌ها بازدید می‌کنند می‌توانند وضعیت آن‌ را تغییر دهند. همچنین خانه‌دارها می‌توانند بلافاصله پس از سرویس اتاق، آن را به وضعیت خالی تغییر دهند تا مهمان جدید به آن اتاق در سریع‌ترین زمان ممکن راهنمایی شود.

مشاهده اطلاعات مهمان مقیم، ثبت مینی‌بار و خسارت جدید

کنترل ورود و خروج مهمانان و تعداد آن‌ها. خانه‌دارها می‌توانند با تبلتی که همراه آن‌ها است، اطلاعات مهمان مقیم در اتاق را مشاهده کنند. این امکان علاوه بر اینکه به آن‌ها این اجازه را می‌دهد تا افراد مقیم را کنترل نمایند، باعث شکل گرفتن ارتباط بهتر بین آن‌ها و مهمانان می‌شود.

بستن مینی‌بار اتاق

مهمان خود را در زمان خروج از هتل منتظر نگذارید. با استفاده از این قابلیت، خانه‌دارها می‌توانند بلافاصه و در محل اتاق مهمان، آخرین بن مینی‌بار اتاق را ببندند و آن را به طور آنی در برنامه طلوع ثبت کنند. این به مهمان و پذیرش کمک می‌کند که مهمان را در موقع خروج منتظر نگذارند و در اولین زمان ممکن صورتحساب را تسویه کنند و یک خاطره خوب را برای مهمان بجای بگذارند.

 

 ❇️آزمایش نرم افزار هتلداری طلوع رایگان است.

توسط |مرداد ۱ام, ۱۳۹۶|کل دسته ها, نرم افزارها, هتل و هتلداری|۰ نظر

درباره نویسنده :

شرکت نرم افزاری طلوع زاینده رود شرکت طلوع،تولید کننده نرم افزارهای اتوماسیون اداری،هتلداری،انبارداری،حسابداری،رستورانداری،فرهنگی تفریحی، مالی

ارسال نظر

 • هشدار
  با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند.

  همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود .

  بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

  قابل توجه کلیه مراکز اقامتی کشور که از نرم افزار هتلداری طلوع استفاده میکنند.
  بدینوسیله به اطلاع می رسانیم
  سامانه جدید درخواست شده از سوی اداره محترم اماکن در نرم افزار طلوع طراحی شده است و هیچ نیازی به خریداری سامانه جدید و یا تغییر نرم افزار وجود ندارد.
  و طبق برنامه زمانبندی شده همکاران ما سیستم جدید را برای شما نصب خواهند کرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت طلوع تماس بگیرید.

   .:. راه های ارتباطی با شرکت طلوع .:.  

     کانال تلگرام طلوع