شرکت مهندسی نرم افزار طلوع زاینده رود

درباره طلوع زاینده رود

شرکت طلوع زاینده رود در زمینه طراحی ، پیاده سازی ، فروش و پشتیبانی نرم افزار هتلداری فعالیت می کند و در حال حاضر نسخه های مختلف نرم افزار هتلداری این شرکت در بیش از ۵۰۰ مجموعه اقامتی در استانهای اصفهان ، مازندران، چهار محال و بختیاری ، سیستان و بلوچستان ، لرستان ، یزد ، تهران ، آذربایجان شرقی و غربی ، گیلان ، اردبیل ، خراسان رضوی، مرکزی ، بوشهر ، هرمزگان و فارس … نصب و در حال کار و بهره برداری می باشد و با افتخار می گوییم اعتبار ما به رضایت مندی بالای مشتریان از نرم افزار و خدمات ما است و همواره تلاش می کنیم با استفاده از راهکارها و سیاست های جدید همیشه یک گام جلوتر از سایر شرکتهای همکار عمل کنیم، تا میزان این رضایت مندی را افزایش دهیم .
سیستم های نرم افزار هتل طلوع ابزارهای مدیریتی و مقرون به صرفه بوده که جهت جمع آوری و گزارش دهی اطلاعات، یکپارچه سازی و بهینه سازی اطلاعات را فراهم نموده و تمامی نیازهای عملیاتی هتل شما را با استفاده از اطلاعات مورد نیاز به نحو احسنت مدیریت می نماید. نرم افزار هتلداری طلوع دارای بیش از ۵۶۰ مجموعه ی اقامتی در سراسر کشور، سهم بزرگی از بازار نرم افزار های مدیریت هتلداری در ایران را به خود اختصاص داده است. نرم افزار هتلداری طلوع یکی از بهترین راه حل های جامع نرم افزاری بوده که دارای ابزارهای جانبی فراوانی می باشد به نحوی که بیشتر فرآیندهای هتل همانند پذیرش و رزرواسیون، صندوقها، خانه داری، مراسمات، رزرواسیون آنلاین و حسابداری ،کاست کنترل ، بهای تمام شده ، سود و زیان قسمتهای مختلف مجموعه ، پیاده سازی حسابداری صنعتی را به دو زبان فارسی و لاتین به شیوه ای نوین مدیریت و کنترل می نماید.
همچنین این نرم افزار هتلداری قابلیت برقراری ارتباط با بیشتر وسایل و تجهیزات مورد استفاده در صنعت هتلداری را داشته و امروزه بیشتر از ۱۰۰۰ رابط باتجهیزات گوناگون از جمله سیستم مخابراتی، سیستم قفل کارتی ، سیستم مدیریت انرژی در ساختمان، نرم افزارهای مالی و حسابداری و … را دارد. نرم افزار هتلداری طلوع دارای نسخه های گوناگون متناسب با اندازه و مقیاس هتلها و کاربردهای آنان است

اهداف طلوع زاینده رود

هدف اصلی شرکت طلوع زاینده رود ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری به هتلها و مجموعه های اقامتی در راستای رفع نیازمندی های شما میباشد. ما میتوانیم در راستای انتخاب و خرید ملزومات مربوط به هتل و مجموعه های اقامتی شما راهنما و مشاور شما باشیم و همچنین شرکت طلوع زاینده رود آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری شماست. شرکت طلوع زاینده رود میتواند در زمینه تجهیزات مربوط به بخش IT هتل و مجموعه اقامتی شما در کنار شما باشد.
نرم افزار طلوع تنها نرم افزار هتلداری کشور است که ذاتا یک سیستم یکپارچه است یعنی هیچ جزیره یا پل ارتباطی بین قسمت ها و جود ندارد بلکه ارتباط بین قسمت ها ذاتی و از بدو طراحی سیستم است.
شرکت طلوع به دلیل اینکه توانسته با ابتکار عمل های ویژه ای یک سیستم ۱۰۰% یکپارچه ای تولید نماید کلیه مشکلات یاد شده از قبیل موضوع مغایرت حسابها، کاست کنترل، بهای تمام شده و … که در سیستم های دیگر وجود دارد را به طور کامل پیاده سازی و اشکالات نرم افزار های دیگر را بر طرف کرده است.

وب سایت شرکت طلوع زاینده رود

وب سایت شرکت طلوع زاینده رود، جهت برقراری ارتباط بیشتر و صمیمانه تر با مشتریان خود و سایر علاقه مندان راه اندازی شده است.
هدف این وب سایت ارائه مقالات و مطالب جدید در زمینه هتلداری، گردشگری و سایر زمینه های مرتبط میباشد.
همچنین در این وب سایت فضایی برای تبلیغات شما درنظر گرفته شده است.

راه ها تماس با شرکت

  • اصفهان. خیابان ارتش. جنب بانک صادرات

  • ۰۳۱۳۶۲۶۵۲۷۶- ۰۳۱۳۶۲۶۵۲۶۷