هشدار
با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند. همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود . بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

بسته نرم افزاری انبارداری

>>بسته نرم افزاری انبارداری

توضیحات پروژه

بسته نرم افزاری انبارداریReviewed by Sunrise on Jun 14Rating:

سیستم انبار داری یکی از مهمترین بخشهای یک هتل میباشد که بوسیله آن میتوان ورود و خروج کالا و موجودی کالا را کنترل نمود. البته این سیستم میتواند بصورت گزارشات و بدون اتصال به حسابداری کار کند ولی ما در بسته نرم افزاری انبارداری طلوع، یک سیستم حسابداری قرار داده ایم که در آن فاکتورها به اسناد خود متصل هستند و فقط با تغییر فاکتور میتوان اسناد آنها را تغییر داد. بنابر این از بسیاری از اختلافات که در ارزش ریالی کالا و موجودی انبار بوجود می آید جلو گیری خواهد شد.
همچنین در این سیستم امکان تولید یک کالای جدید از کالاهای موجود مثلا برای تولید غذا و یا امکان تبدیل یک یا چند کالا به یک یا چند کالای دیگر وجود دارد. توجه داشته باشد که در این حالت نگه داشتن ارزش ریالی انبار بسیار حائز اهمیت است .

 • زیرسیستم ها و ویژگی های بسته نرم افزاری انبارداری
 • سیستم انبارداری

  بسته نرم افزاری حسابداری

  کاست کنترل
  پیشبینی مواد

  جزییات پروژه

   
 • هشدارReviewed by Sunrise on Nov 5Rating:

  هشدار
  با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند.

  همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود .

  بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

   .:. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید .:.  

     کانال تلگرام طلوع