هشدار
با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند. همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود . بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

بسته نرم افزاری تالار

//بسته نرم افزاری تالار
 • بسته نرم افزاری

توضیحات پروژه

حداقل بیش از یکصد تفاوت ساختاری و عملکردی ریز و درشت بین بسته نرم افزاری تالار طلوع با سایر نرم افزار های موجود در بازار وجود دارد که به عنوان نمونه مغایرت موجودی ریالی انبار با موجودی ریالی حسابداری میباشد که همیشه از بزرگترین مسائل بحث برانگیز تالار ها و مشکلات و مسایل بین مدیران تالار با واحد حسابداری و انبار بوده است که معمولا هم هیچ وقت حل نشده و در نهایت حسابداری ها با یک سند اصلاحیه مسئله را حل کرده اند .
موضوع کاست کنترل نیز بحثی است ناگفتنی که حتی ماهر ترین مسئولان کاست کنترل نیز نتوانسته اند این موضوع را به درستی تحت کنترل خود در آورده و آن را به طور کامل حل نمایند و با یک بررسی ساده متوجه می شوید که آنهایی هم که ادعا می کنند این کار را انجام داده اند و یا می دهند ، یا به طور کاملا دستی این را انجام می دهند ویا از سیستم گزارش تهیه کرده و در یک فایل اکسل وارد کرده و با فرمولهایی که نوشته اند یک کاست نه چندان دقیق را تحلیل می کنند که در بهترین حالت، معمولا اطلاعات مربوط به یک هفته قبل مهیا میباشد.
بحث قیمت تمام شده غذا ها و کلا کالاها و یا خدماتی که در تالار ارائه می شود ، از موضوعات دیگری است که به جرات می توان گفت به دلیل ضعف نرم افزار های موجود در هیچ تالاری به درستی پیاده سازی نشده است.

زیر سیستم و ویژگی های بسته نرم افزاری تالار طلوع

سیستم رزرواسیون تالار

بسته نرم افزاری حسابداری

بسته نرم افزاری انبار داری

بسته نرم افزاری مالی اداری

بسته نرم افزاری اتوماسیون اداری

جزییات پروژه

 • هشدار
  با توجه به شیوع ویروسی جدید که باعث خرابی کلیه برنامه ها و فایل های دیتابیسی می گردد، از کلیه کاربران خواهشمند است حتما بصورت روزانه از نرم افزار طلوع (در سخت افزاری مجزا از سیستم مثل:فلش مموری و CD یا هارد اکسترنال) فایل پشتیبان تهیه نمایند.

  همچنین از کلیه مدیران درخواست میگردد که انجام این کار را حتما بر عهده شخص قابل اعتمادی قرار دهند و نیز پیگیری نمایند که حتما این کار به صورت روزانه انجام پذیرد و فایل بک آپ در محلی غیر از کامپیوتر نگهداری شود .

  بدیهی است در صورت عدم انجام این کار و ویروسی شدن سیستم هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

  قابل توجه کلیه مراکز اقامتی کشور که از نرم افزار هتلداری طلوع استفاده میکنند.
  بدینوسیله به اطلاع می رسانیم
  سامانه جدید درخواست شده از سوی اداره محترم اماکن در نرم افزار طلوع طراحی شده است و هیچ نیازی به خریداری سامانه جدید و یا تغییر نرم افزار وجود ندارد.
  و طبق برنامه زمانبندی شده همکاران ما سیستم جدید را برای شما نصب خواهند کرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت طلوع تماس بگیرید.

   .:. راه های ارتباطی با شرکت طلوع .:.  

     کانال تلگرام طلوع