بسته نرم افزاری تالار

//بسته نرم افزاری تالار
بسته نرم افزاری تالار2019-10-06T16:04:28+03:30

Project Description

کاتالوگ سیستم تالار

بسته نرم افزاری تالار طلوع با تلاش و برررسی کارشناسان خبره و انجام نیاز سنجی های مربوطه ، به طور جامع و متناسب با نیازمندی های تالارهای پذیرایی طراحی گردیده است.
این سیستم با توجه با یکپارچگی صد در صد با سیستم حسابداری ،خزانه داری و انبار، تمامی نیاز های یک مجموعه تالار پذیرایی ازقبیل ورود و خروج کالا از انبار،رزرو سالن ها و تالارها،ثبت قرارداد،محاسبه ی حقوق و دستمزد پرسنل و…. را مرتفع می سازد.همچنین با ارائه ی گزارشات بسیار متنوع و کاربردی مدیران و مالکان را در مدیریت هرچه کاراتر یاری می نماید.

تفاوت های بسیاری در ساختار و عملکرد نرم افزاری تالار طلوع با سایر نرم افزار های موجود در بازار وجود دارد. مثلا: مغایرت موجودی ریالی انبار با موجودی ریالی حسابداری.
مغایرت موجودی همیشه از بزرگترین و بحث برانگیزترین مشکلات و مسایل بین مدیران تالار با واحد حسابداری و انبار بوده است که معمولا لاینحل باقی مانده و در نهایت حسابداران با یک سند اصلاحیه مسئله را سامان بخشیده اند

موضوع کاست کنترل نیز بحثی است ناگفتنی که حتی ماهر ترین مسئولان کاست کنترل نیز نتوانسته اند این موضوع را به درستی تحت کنترل خود در آورده و آن را به طور کامل حل نمایند و با یک بررسی ساده متوجه می شوید که آنهایی هم که ادعا می کنند این کار را انجام داده اند و یا می دهند ، یا به طور کاملا دستی این را انجام می دهند ویا از سیستم گزارش تهیه کرده و در یک فایل اکسل وارد کرده و با فرمولهایی که نوشته اند یک کاست نه چندان دقیق را تحلیل می کنند که در بهترین حالت، معمولا اطلاعات مربوط به یک هفته قبل مهیا میباشد.
بحث قیمت تمام شده غذا ها و کلا کالاها و یا خدماتی که در تالار ارائه می شود ، از موضوعات دیگری است که به جرات می توان گفت به دلیل ضعف نرم افزار های موجود در هیچ تالاری به درستی پیاده سازی نشده است.

Delphi

Microsoft SQL Server

Microsoft Windows XP – 7 – 8 – 10 – Server

دارای قفل نرم افزاری و سخت افزاری (بسته به نیاز )

پرینتر

حضوری / از راه دور / Setup

آموزش اولیه رایگان – با توجه به بسته خریداری شده به صورت (حضوری در محل و غیر حضوری) می باشد.

با توجه به بسته خریداری شده به صورت (حضوری در محل و غیر حضوری) می باشد.

تعداد نامحدود کاربر

تعداد نامحدود رکورد

Project Details