دیجیتال مارکتینگ شرکت طلوع

//دیجیتال مارکتینگ شرکت طلوع
دیجیتال مارکتینگ شرکت طلوع2019-10-06T16:22:12+03:30

Project Description

قبل از آغاز به کار طراحی سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و دانش روز افزون افزایش ترافیک سایت (سئو)، در دستور کار قرار گیرد. لازم به توضیح نیست که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید. طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، مشتری بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید.

وب سایت هر مجموعه به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی آن برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتریان دارد، نیازمند بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن می باشد. بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نماید که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان بیشترین امکان را در زمینه تسلط بر صفحات اینترنت با توجه به محدوده کلمات کلیدی در اختیار داشته باشند.

ترتیب امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. تیم طراحی شرکت طلوع، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک دستورالعمل مدون کاری، آن را قالب مورد نظر سایت اینترنتی و به فراخور حال هر یک مشتریان، عملیاتی می کند.

در خلال این مسیر مسائل حرفه ای همچون مراقبت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در شرکت طلوع می باشد. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما را، همراه و پشتیبان خود بدانید.

برخی از مشتریان

سایت شاندیز صفه
سایت هتل پردیس مبارکه
سایت هتل ونوس اصفهان
سایت هتل سرای اردیبهشت
سایت حسینیه اصفهانیها
سایت هتل نگین جی اصفهان
فرم درخواست طراحی
      مشاهده بیشتر      

Project Details