نرخ هتل ها تا پایان شهریور ثابت می ماند

//نرخ هتل ها تا پایان شهریور ثابت می ماند

نرخ هتل ها تا پایان شهریور ثابت می ماند

اقتصاد نیوز: رئیس اتحادیه هتل‌ها، آپارتمان و بانکداری استان تهران گفت: افزایش نرخی از ابتدای امسال نداشته‌ایم و تصمیم نداریم تا پایان شهریور نرخ‌ها را افزایش دهیم.
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان محمدعلی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل‌ها، آپارتمان و بانکداری استان تهران با اشاره به نرخ هتل‎ها تا پایان شهریورماه، اظهار کرد: افزایش نرخی از ابتدای امسال نداشته‌ایم و تصمیم نداریم تا پایان شهریور نرخ‌ها را افزایش دهیم.
وی تأکید کرد: برای رونق گردشگری داخلی باید برای مردم مزایا و امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته شود تا مردم به سفر تشویق شوند و این امر مستلزم آن است که دولت تسهیلات ویژه‌ای به هتلداران اختصاص دهد.
این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین آنکه ضریب اشکال در تهران و بسیاری از استان‌ها پایین است؛ هتل‌ها وضعیت مناسبی ندارند، چرا که در صورت کاهش قیمت هتلداران متضرر می‌شوند و بالعکس اگر افزایش قیمت داشته باشند برای مسافر مقرون به صرفه نیست، بنابراین در حال برنامه‎ریزی هستیم تا بتوانیم تسهیلاتی را از دولت دریافت کنیم.

اقتصاد نیوز

2018-08-26T13:13:05+04:30اخبار|

Leave A Comment

+ 71 = 72

توجه توجه

به دلیل وجود بد افزارها و ویروس های مخرب در این روزها، گرفتن (تهیه نسخه پشتیبان) و نگه داشتن بکآپ (حتی المقدور در فضایی غیر از هارد سرور مثل فلش مموری) از اطلاعات و بانکهای اطلاعاتی بسیار لازم و ضروری می باشد.

پس لطفا از این مهم اجتناب نکنید در غیر این صورت با دچار شدن به این ویروس ها و نداشتن بکآپ شرکت طلوع هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

برای اطلاع از چگونگی گرفتن بکآپ از نرم افزار طلوع، بین ساعات 14 الی 16 تماس بگیرید:

031-36265276