هتل سالار دره ساری

///هتل سالار دره ساری

هتل سالار دره ساری

هتل ۴ ستاره سالار دره ، در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر ساری و جاده این شهر به سمت سمنان و نزدیک رودخانه سالار دره واقع شده است. این هتل در فضایی به وسعت ۵۶۰۰ مترمربع و همچنین ۲ هکتار فضای بسیار فوق العاده زیبا احداث گردیده است. چشم اندازهای طبیعی این هتل به همراه امکانات اقامتی مطلوب و سوئیت های بسیار زیبا ، اقامتی فراموش نشدنی را برای مسافران رقم خواهد زد. شاید به جرات بتوان گفت که هتل سالار دره ساری، اولین و بهترین هتل ۴ ستاره جنگلی می باشد که با قرار گرفتن در فضایی بسیار زیبا ، از مسافران و گردشگران ، پذیرایی خواهد کرد. از دیگر امکانات این هتل می توان به سالن تنیس، زمین ورزشی، رستوران فضای باز، آلاچیق های زیبا و جنگلی، زمین روباز بسکتبال و نیز مراکز خرید آن اشاره کرد.

هتل سالار دره ساری

هتل سالار دره ساری

هتل سالار دره ساری

هتل سالار دره ساری

2018-09-17T09:41:08+04:30معرفی هتل, مقاله ها|

Leave A Comment

+ 58 = 60

توجه توجه

به دلیل وجود بد افزارها و ویروس های مخرب در این روزها، گرفتن (تهیه نسخه پشتیبان) و نگه داشتن بکآپ (حتی المقدور در فضایی غیر از هارد سرور مثل فلش مموری) از اطلاعات و بانکهای اطلاعاتی بسیار لازم و ضروری می باشد.

پس لطفا از این مهم اجتناب نکنید در غیر این صورت با دچار شدن به این ویروس ها و نداشتن بکآپ شرکت طلوع هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

برای اطلاع از چگونگی گرفتن بکآپ از نرم افزار طلوع، بین ساعات 14 الی 16 تماس بگیرید:

031-36265276