استفاده از هوش مصنوعی در رزرو هتل

//استفاده از هوش مصنوعی در رزرو هتل

استفاده از هوش مصنوعی در رزرو هتل

گروه هتل های Hotelchamp آمستردام قصد دارد با استفاده از هوش مصنوعی علایق مهمانان هتل را شناسایی و بر اساس ویژگی های شخصی آنها اتاق رزرو کند.

این سیستم جدید که Autopilot نام دارد از فناوری های جدید برای تحقق بخشیدن به اهداف خود جهت جذب بیشتر مهمانان و افرادی که از طریق اینترنت اتاق رزرو می کنند استفاده می کند.

کریستین والک، مدیر عامل شرکت Hotelchamp اظهار کرد: این وب سایت تجربه جدیدی در اختیار بازیدکنندگان قرار داده و هر فرد بر اساس علایق خود اتاق رزرو می کند.

در حال حاضر، رزرو خدمات برای مهمانان هتل ها یکی از موارد چالش برانگیز است که این روش، انتخاب بهتری در اختیار مهمانان قرار خواهد داد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این طرح، انتخاب و پیشنهاد این هتل به دیگران از طریق هوش مصنوعی و صحت در انتخاب است.

این سیستم، یک سیستم گفت و گو نیست، بلکه سیستم بهبود سرویس دهی بر اساس علایق مهمانان است و بر اساس تکنیک های بازاریابی ایجاد شده است.

گروه تحقیقاتی Hotelchamp Autopilot با استفاده از داده های سال های متوالی و تجربه های شخصی افراد مختلف در مورد هتل ها برنامه ریزی شده است. Autopilot نه فقط برای هتلداران، بلکه برای مهمانان نیز کمک کننده خواهد بود.

ما معتقدیم با استفاده از چنین فناوری هایی در صنعت هتلدارای شکاف بین تجربه آنلاین و حضوری کاهش یافته و هتل ها خدمات بهتری به مهمانان ارائه خواهند کرد.

 

2018-12-19T09:32:06+04:30اخبار|

Leave A Comment

+ 72 = 79

توجه توجه

به دلیل وجود بد افزارها و ویروس های مخرب در این روزها، گرفتن (تهیه نسخه پشتیبان) و نگه داشتن بکآپ (حتی المقدور در فضایی غیر از هارد سرور مثل فلش مموری) از اطلاعات و بانکهای اطلاعاتی بسیار لازم و ضروری می باشد.

پس لطفا از این مهم اجتناب نکنید در غیر این صورت با دچار شدن به این ویروس ها و نداشتن بکآپ شرکت طلوع هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

برای اطلاع از چگونگی گرفتن بکآپ از نرم افزار طلوع، بین ساعات 14 الی 16 تماس بگیرید:

031-36265276