طراحی وب سایت های حرفه ای طلوع

//طراحی وب سایت های حرفه ای طلوع
طراحی وب سایت های حرفه ای طلوع2016-06-14T17:12:11+04:30

وب سایت هر مجموعه به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی آن برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتریان دارد، نیازمند بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن می باشد. بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نماید که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان بیشترین امکان را در زمینه تسلط بر صفحات اینترنت با توجه به محدوده کلمات کلیدی در اختیار داشته باشند.

شرکت طلوع از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید نرم افزار آغاز نموده است و در این سال ها برای تعدادی از مشتریان خود وبسایت طراحی و اجرا نموده است که نمونه هایی از سایت های طراحی شده توسط شرکت طلوع را میتوانید مشاهده کنید..

خواهشمند است جهت سفارش طراحی وبسایت توسط فرم زیر درخواست خود را ثبت و یا به ایمیل info@sunrise.ir
ارسال فرمایید.

توجه توجه

به دلیل وجود بد افزارها و ویروس های مخرب در این روزها، گرفتن (تهیه نسخه پشتیبان) و نگه داشتن بکآپ (حتی المقدور در فضایی غیر از هارد سرور مثل فلش مموری) از اطلاعات و بانکهای اطلاعاتی بسیار لازم و ضروری می باشد.

پس لطفا از این مهم اجتناب نکنید در غیر این صورت با دچار شدن به این ویروس ها و نداشتن بکآپ شرکت طلوع هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

برای اطلاع از چگونگی گرفتن بکآپ از نرم افزار طلوع، بین ساعات 14 الی 16 تماس بگیرید:

031-36265276